O nas

Grupa PROCEEDS to sprawdzony i wiarygodny partner na rynku usług budowlanych oraz serwisu sprzętu medycznego. Obecnie Grupę tworzą PROCEEDS Sp. z o.o. oraz PROCEEDS Trade Sp. z o.o. – obie spółki wyspecjalizowane w zakresie dostaw i sprzedaży materiałów budowlanych na rynku polskim i europejskim, a także prowadzeniu inwestycji budowlanych na wszystkich etapach realizacji. Od ponad 8 lat działamy na rynku usług budowlanych zdobywając uznanie i zaufanie klientów. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte we współpracy z czołowymi producentami materiałów budowlanych, dzięki czemu oferujemy sprawdzone i uznane technologie wiodących producentów. Świadczymy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych zarówno w Polsce, jak i na terenie Europy zapewniając dostawy materiałów budowlanych i sprzętu, a także prowadząc prace budowlane, instalatorskie i wykończeniowe.

Grupa PROCEEDS świadczy również usługi w zakresie serwisu pogwarancyjnego i napraw sprzętu medycznego – aparatów RTG, rezonansu magnetycznego i tomografów komputerowych.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności. Zamknij